Movies
Ratings
318
ChefRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5