Titles you rated
Idle MermaidRated ★ 2.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Two MothersRated ★ 1.0
Hotel KingRated ★ 1.5- SoulmateRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 1.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 1.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.5