Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0