Series
Ratings
84
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5