Movies
Ratings
513
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
DemonicRated ★ 2.5
The Book of LifeRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Factory GirlRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
EmergoRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The TenRated ★ 2.0