Titles you rated
The HimalayasRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0