Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0