Movies
Ratings
240
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 0.5
Coach CarterRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.0
Fly Away HomeRated ★ 1.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 0.5
Black HouseRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0