Titles you rated
Chicken LittleRated ★ 3.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
The Return of JafarRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.5
BeowulfRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.0