Movies
Ratings
240
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
High TensionRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5