Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Imagine Me & YouRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Marley & MeRated ★ 2.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5