Movies
Ratings
199
The Bank JobRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 0.5
Panic RoomRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.5
There's Something About MaryRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 1.5
WaterboysRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 2.5
HeroRated ★ 3.5
OasisRated ★ 0.5