Titles you rated
Breaking BadRated ★ 3.5- A Sleeping ForestRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 2.0- 僕だけのマドンナRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5- Precious FamilyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5- I'm HomeRated ★ 2.0
- 안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 1.0
Miyamoto MusashiRated ★ 3.0
PricelessRated ★ 0.5
Moon LoversRated ★ 2.0- 협주곡Rated ★ 3.5