Movies
Ratings
195
Music and LyricsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5