Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Twice BornRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0- The Furthest End AwaitsRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5