Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0