Movies
Ratings
350
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
SoulRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Homeward BoundRated ★ 1.5
Late NightRated ★ 4.5
The Prize Winner of Defiance, OhioRated ★ 4.5
PleasantvilleRated ★ 4.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.5
HereticRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 5.0
BoundRated ★ 4.5
Tell It to the BeesRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.5