Movies
Ratings
50
The Sixth SenseRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0