Titles you rated
AquamanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
UsRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5