Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The DealRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 4.0
Jonah HexRated ★ 4.0
Afro SamuraiRated ★ 3.5
Street FighterRated ★ 2.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 1.5
Beverly Hills CopRated ★ 4.0
The RundownRated ★ 2.5