Movies
Ratings
106
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0