Movies
Ratings
542
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5