Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
FallRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0