Movies
Ratings
498
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 5.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 5.0