Series
Ratings
66
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0