Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 0.5
MatildaRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5