Series
Ratings
36
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Vivid RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0