Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5