Series
Ratings
77
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5