Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.0