Movies
Ratings
107
InterstellarRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5