Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 1.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 0.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0