Movies
Ratings
84
The HandmaidenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0