Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0