Movies
Ratings
82
Step Up All InRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0