Movies
Ratings
60 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
 Meet the In-LawsRated ★ 3.0 Meet the In-LawsRated ★ 3.0
 Toy Story 2Rated ★ 3.5 Toy Story 2Rated ★ 3.5
 I Am LegendRated ★ 3.0 I Am LegendRated ★ 3.0
 17 AgainRated ★ 4.0 17 AgainRated ★ 4.0
 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0 Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
 Hide and SeekRated ★ 3.5 Hide and SeekRated ★ 3.5
 Petty RomanceRated ★ 3.5 Petty RomanceRated ★ 3.5
 Rough CutRated ★ 3.5 Rough CutRated ★ 3.5
 The Fifth ElementRated ★ 3.0 The Fifth ElementRated ★ 3.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
 My Name Is KhanRated ★ 4.5 My Name Is KhanRated ★ 4.5
 Now You See MeRated ★ 3.0 Now You See MeRated ★ 3.0
- Highway StarRated ★ 3.0
 Summer WarsRated ★ 3.5 Summer WarsRated ★ 3.5
 SpellboundRated ★ 4.0 SpellboundRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 3.5 (500) Days of SummerRated ★ 3.5
 My PaparottiRated ★ 4.5 My PaparottiRated ★ 4.5
 The ServantRated ★ 4.0 The ServantRated ★ 4.0
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5