Movies
Ratings
294
Good Will HuntingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Road to BostonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0