Movies
Ratings
398
The ApartmentRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MisunderstoodRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
Dead RingersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
GrassRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5