Titles you rated
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
First DaughterRated ★ 1.5
Because I Said SoRated ★ 2.5
Chasing LibertyRated ★ 2.0
The Relation of Face, Mind and LoveRated ★ 1.5
Sweet Home AlabamaRated ★ 2.0
Made of HonorRated ★ 2.0
BewitchedRated ★ 2.5
Monster-in-LawRated ★ 2.0
The SwitchRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 2.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.0
WimbledonRated ★ 2.5- HeartbreakersRated ★ 2.0
French KissRated ★ 2.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Steal My HeartRated ★ 1.5