Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 2.0
NoahRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0