Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Unfriended: Dark WebRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0