Titles you rated
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
BabeRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
TangledRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0