Movies
Ratings
843
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Poughkeepsie TapesRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5