Titles you rated
The GrandmasterRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 3.0