Series
Ratings
126
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0