Titles you rated
Bring It OnRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 2.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0