Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5