Series
Ratings
92
Mr. BackRated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 5.0- I Need a FairyRated ★ 0.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Pure LoveRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 0.5
Love RainRated ★ 0.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Big ThingRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0