Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
RealRated ★ 1.0
Killer ToonRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Run-OffRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 3.5