Series
Ratings
276
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
 
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0